Putin znowu zasquatował Kreml…

Wynik był do przewidzenia… Nie chcę mi się snuć komentarzy, bo wiadomo, co oznaczają kolejne kilka lat Putina na Kremlu. Smutna porażka tych wszystkich, którzy wciąż marzą o zmianach w Rosji, domagają się zmian i dążą ku zmianom…

Reklamy

4 thoughts on “Putin znowu zasquatował Kreml…

  1. o, i to jest jedna z niewielu dziedzin w której z całą odpowiedzialnością mogę rzec :”nie znam się”. Polityka to dziwne zjawisko aspołeczne które doprowadziło mój centralny układ nerwowy do stanu ignorancji. Tak szybko jak jednym uchem docierają do mnie jakieś informacje tak szybko drugim uchem wypływają. I nawet nie chce małego palca w tym chorym świecie maczać;)

  2. Ze tak sobie pozwolę dołączyć w temacie tą ciętą riposte Wołka. którego teksty w podstawówce winni uczyć;) I to w zasadzie tyle, co mam do powiedzenia obecnie na temat polityki;)

  3. Kawałek wielce adekwatny, nie powiem ;) Kiedyś otarł mi sie on o uszy, ale dopiero teraz jakoś tekst do mnie dotarł w całej ostrości :)

    … a ja? Ja chyba jestem uzależniony od wściekłości na system, co w połączeniu z mizantropią rodzi jedynie jeszcze większą wściekłość; poza tym słucham/czytam codziennie newsy z kilkunastu krajów i w całej swej patologii, czynność ta często pochłania mnie dogłębnie – mówię tu o newsach z tegoż otoczenia politycznej i ekonomicznej trzody chlewnej…

  4. Stąd wypełzło moje cyniczne poczucie humoru. Doszłam tą drogą do wniosku iż czeka mnie tetrycyzm, dlatego jedyny krąg zainteresowania politycznego tworze wczytując się w książki Łysiaka. Jest tam tyle, że aż natto, ale za to ciekawym i dosadnym językiem podane;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s