1 200 000 Dead Tibetans – noise, industrial, ból i wściekłość.

1 200 000 Dead Tibetans nie jest zwykłym projektem muzycznym – to opowieść. Kto i co jest przedmiotem tejże, nie trzeba nadmieniać, spoglądając na samą nazwę. Tragedia Tybetu jest wielowiekowa i wielowątkowa. Z jednej strony ohydna polityka Chin, sukcesywne wykorzenianie kultury tybetańskiej, potworne zbrodnie, tortury i kolonizacja, z drugiej zaś pasywność kolesia zwanego Dalajlamą, z niewiadomych dla mnie przyczyn posiadającego na świecie taki autorytet, chociaż jest chodzącą biernością i ignorancją nie robiącą czegokolwiek dla Tybetu. Tybet to zacofany i biedny region, mentalnie poruszający się w majakach poddaństwa religijno-feudalnego, a jego ludność cierpi z powodu skurwiałej polityki Chin i rozmaitych „duchowych przywódców”, którzy rozjeżdżają się po świecie, zbierając fanty w postaci nagród i innych „pokojowych” gadżetów…

1 200 000 Dead Tibetans,to „opowiadany” industrial, surowy dark experimental z noise’owymi elementami i brudnym basem. Każda kompozycja, to osobna historia tragedii Tybetu. Oprócz rozpaczy, z dźwięków tych wydziera się wsciekłość powodowana bezsilnością.  Wsłuchajcie się w te niesamowite dźwięki i słowa… To nieco inna bajka, niż lukrowany Dalajlama z głupim uśmieszkiem pt. a co ja mogę zrobić? Czekajmy cierpliwie w kole życia, śmierci i następnych wcieleń… To inna bajka, aniżeli cyniczne kłamstwa chińskiego komunistycznego molocha codziennie drążącego jak czerw ziemię Tybetańczyków, ich kulturę i zwyczaje. Komunistyczni szmaciarze mordują mieszkańców Tybetu, a buddyjskie kadzidła zasmrodziły przestrzeń pomiędzy nadzieją, a konkretnym działaniem na rzecz wolności tego pięknego kawałka świata.

1 200 000 Dead Tibetans Discogs

1 200 000 Dead Tibetansdownload

Reklamy

One thought on “1 200 000 Dead Tibetans – noise, industrial, ból i wściekłość.

  1. pisz! to jest paskudnie prawdziwe i ohydnie piekne.
    Twój język przemawia do mnie bardziej, niż lukrowane pierniki na wystawie podświetlane tandetą, która oszukuje rzeczywistośc kolorowymi obrazkami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s